Mgr. Ivana Hudečeková

Absolventka Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave, odbor masmediálna komunikácia

Ako virtuálna asistentka pracujem 5 rokov. S poskytovaním služieb virtuálnej asistentky som začínala popri štúdiu na VŠ, a zároveň popri práci asistentky v advokátskej kancelárii. Neskôr som nové pracovné skúsenosti a zručnosti získala ako administratívna pracovníčka a copywriterka v e-shope, vďaka čomu som mohla rozšíriť aj ponuku služieb virtuálnej asistentky.

Som virtuálna asistentka so všeobecným zameraním a poskytujem služby primárne pre malých a stredných podnikateľov. Pri práci si veľmi zakladám na diskrétnosti, flexibilnom a proaktívnom prístupe, ako aj ústretovom jednaní. Nechýba mi ani túžba učiť sa nové veci, vďaka čomu sa môžem posúvať vpred ako v profesijnom, tak aj osobnom živote.

Skôr ako prijmem novú ponuku, starostlivo zvažujem svoje časové možnosti a s klientom si zazmluvním iba toľko práce, koľko som schopná vykonať s maximálnou precíznosťou a v stanovenom termíne.

Odvedenú prácu fakturujem alebo vykonávam na Dohodu o vykonaní práce.

Osobne sa môžeme stretnúť v rámci ZC okresu.
Som Váš rovnocenný partner v podnikaní a ponúkam Vám pomocnú ruku, roky skúseností, empatiu, vysoké pracovné nasadenie a najmä ľudský prístup.
Virtuálna asistentka Ivana Hudečeková

Kontaktný formulár

Vyplňte kontaktný formulár s detailným popisom Vašich požiadaviek. Úvodná 30 min. konzultácia ZDARMA.
Meno E-mail Správa Odoslať

Kontaktné informácie a pracovná doba

Kľak 113, 966 77 Kľak 

+421 950 458 412

hello@profiassistant.sk

Pon-Pia: 8:00-15:00, So - Ne: Zatvorené